Pohár ČKA - historie  

 

Pohár ČKA - ročník 2018/2019

1.kolo: Hvězda Trnovany A - CB Dobřany B    4 : 8

2.zápas: Hvězda Trnovany - CB Dobřany B  4 : 2  (s.10:6 / 2234:2233)

Jedlička 572 : 556 Provazník (3:1)
Koubek 571 : 531 Vrabec (4:0)
Šálek 561 : 565 Lipchavský (2:2)
Voráček(stř.Stránský) 530 : 581 Pivoňka (1:3)

1.zápas: CB Dobřany B - Hvězda Trnovany  6 : 0  (s.11.5:4.5 / 2446:2283)

Lipchavský 631 : 528 Stránský(stř.Kandl Z.) (4:0)
Vrabec 629 : 573 Jedlička (3:1)
Pivoňka 608 : 601 Koubek (2:2)
Novotný(stř.Provazník) 578 : 581 Šálek (2.5:1.5)

V tabulce jsou uvedeny všechny odehrané zápasy v poháru ČKA. Sehráli jsme 108 zápasů a nejvíce startů odehrál Milan Stránský (67). Celkově nastoupilo v pohárových zápasech za Hvězdu Trnovany 28 hráčů.

Rok Soupeř Doma Body Venku Body
2001 Rudolfova huť Dubí *) 6 : 4 2 8 : 2 0
2002 Sokol Útvina 8 : 2 2 2 : 8 2
2002 Loko  Česká Třebová 6 : 4 2 8 : 2 0
2002 Sokol Spořice 10 : 0 2 0 : 10 2
2002 Konstruktiva Praha 9 : 1 2 6 : 4 0
2003 Lokomotiva Cheb 10 : 0 2 2 : 8 2
2003 Jiskra Kovářská 7 : 3 2 7 : 3 0
2003 Primátor Náchod 0 : 10 0 8 : 2 0
2004 Akuma Ml.Boleslav 4 : 6 0 4 : 6 2
2004 Centropen Dačice 8 : 2 2 8 : 2 0
2004 Hagemann Opava 6 : 4 2 8 : 2 0
2005 Kuželky Podbořany 6 : 4 2 8 : 2 0
2006 SKK Karlovy Vary 4 : 2 2 0 : 6 2
2006 Jiskra Kovářská 3 : 3 1 6 : 0 0
2007 Sokol Spořice 5 : 1 2 5 : 1 0
2007 Sokol Kolín 5 : 1 2 5 : 1 0
2007 TJ Neratovice 4 : 2 2 6 : 0 0
2008 Sokol Spořice 4 : 2 2 5 : 1 0
2009 VTŽ Chomutov 5 : 1 2 1 : 5 2
2009 Konstruktiva Praha 0,5 : 5,5 0 4 : 2 0
2010 Škoda VS Plzeň 4 : 2 2 6 : 0 0
2011 Konstruktiva Praha B 6 : 0 2 5 : 1 0
2011 Jiskra Kovářská 0 : 6 0 6 : 0 0
2011 Plaston Šluknov 5 : 1 2 1 : 5 2
2012 Konstruktiva Praha B 6 : 0 2 0 : 6 2
2012 SKK Vrchlabí 4 : 2 2 4 : 2 0
2012 Kuželky Podbořany 5 : 1 2 1 : 5 2
2012 Sokol Duchcov 4 : 2 2 4 : 2 0

            2012 - malé finále v Kosmonosech (o 5. až 7. místo) :

            1.zápas: 1.Sadská 2149, 2.Opava 2076, 3.Hv.Trnovany 2052

            2.zápas: 1.Hv.Trnovany 2171, 2.Sadská 2079, 3.Opava 2023

Rok Soupeř Doma Body Venku Body
2013 SKK Jičín 4 : 2 2 5 : 1 0
2014 Sokol Tehovec 4 : 2 2 0 : 6 2
2014 SKK Vrchlabí 2 : 4 0 5 : 1 0
2014 Loko Ústí n.L. B 4 : 2 2 1 : 5 2
2014 VTŽ Chomutov 5 : 1 2 0 : 6 2
2014 Jiskra Hazlov 5 : 1 2 1 : 5 2
2015 Baník Stříbro 1 : 5 0 2 : 4 2
2015 Loko Ústí n.L. B *) 5 : 1 2 1 : 5 2
2015 Kuželky Pobořany 5 : 1 2 1 : 5 2
2015 VTŽ Chomutov *) 4 : 2 2 5 : 1 0
2015 Loko Ústí n.L. A 4 : 2 2 1 : 5 2
2016 SKK Rokycany B 6 : 0 2 3 : 3 1
2016 Červený Kostelec 4 : 2 2 0 : 6 2
2016 Slavoj Praha 4 : 2 2 4 : 2 0
2016 SKK Rokycany A semifinále Hořice 5 : 1 0
2016 HKK Olomouc o 3.místo Hořice 5 : 1 0
2016 Sokol Duchcov *) 2 : 4 0 6 : 0 0
2017 CB Dobřany B 6 : 0 2 1 : 5 2
2017 SKK Jičín 6 : 0 2 5 : 1 0
2017 Červený Kostelec 4 : 2 2 5 : 1 0
2017 VTŽ Chomutov *) 5 : 1 2 6 : 0 0
2018 Dynamo Liberec 4 : 2 2 1 : 5 2
2018 Rychnov nad Kněžnou 5 : 1 2 0 : 6 2
2018 Rokytnice nad Jizerou 5 : 1 2 4 : 2 0
2018 SKK Rokycany A semifinále Trutnov 2 : 4 2
2018 Česká Třebová finále Trutnov 5 : 1 0
2019 CB Dobřany B 4 : 2 2 6 : 0 0

            *) hrálo družstvo B

 

Stránky České kuželkářské asociace

Sponzor stránek

TROELL s.r.o. - dodavatel internetového obchodu iBYZNYS